haft koralikowy

W ten sposób nie będzie dostawać kurz i paprochy na które hamują zdolność kalkomanie do ponownego wykorzystania.

Więc jaki rodzaj naklejek ściennych sport ty mówisz? Co jest dostępne?

Cóż, po pierwsze nie są oficjalnymi NFL i Kolegiata Logo granice i naklejki. Granice są wykonane z tej samej skórki i kij winylu i zwykle uruchamiane długości około 5 jardów i około 5 cali szerokości. Można też ozdobić jedną ze ścian ze sobą lub kupić kilka i udekorować cały pokój. Oczywiście można pokroić na wymiar więc masz idealne dopasowanie, bez względu na to, jaki kształt ma swój pokój!

Inną opcją wyświetlania zespołu duma to zestaw sportowych kombi. Podobny do granic logo są te cudowne przedmioty zwane Proste paski. Ponownie, są one łatwo przywiera do ścian, zdejmowane i wielokrotnego użytku. Pochodzą one w różnych kolorach, ale większość emocjonująco, pochodzą one w zestawach zespołu kolorów. Załóżmy, że jesteś fanem Cowboys, można kupić srebro i niebieski zespół zestaw kolorów! Jakie to jest świetne? Więc może masz już jakieś plakaty zespołu lub koszulki lub bieg wentylatora, można dodać dynamiczną konstrukcję ściany, która łączy to wszystko razem do bardziej dramatyczny i kompletnego projektu! Proste paski są 3,5 cala szerokości i aż 12 stóp długości! Te paski mogą być umieszczone poziomo, pionowo, po przekątnej, w kryciu i zrobiono z niemal dowolnego kształtu lub wzoru można sobie wyobrazić. Są one łatwo przyciąć do odpowiedniej długości i mogą być przycięte na 1,75 cala szerokości. Najbardziej emocjonująco, są naprawdę tanie!

Wspomniałem, że jest to kombi ustawiony. Druga połowa kombi jest naklejka dużych sport zwany Nagłe Cienie. Te etykiety są naprawdę niesamowite! Mają przejrzystej jakości, która pozwala na kolor ściany za nimi prześwitywać. Więc nie trzeba się martwić o to, czy jej będzie pasować do reszty wystroju

w Twoim pokoju. Te nagłe Cienie w najróżniejszych różnych obrazów sportowych można było obrazu. Skoro mówimy o piłce nożnej, mają mural piłki nożnej, który zawiera prawie naturalnej wielkości Tackle i Running Back. Oczywiście, te nagłe Cienia dzieci naklejki nie są specyficzne dla zespołu, ale gdy w połączeniu z zespołem kolorów Proste Stripes ... Teraz mówisz dumę zespołu i indywidualność (nie wspominając, będziesz mieć naprawdę fajnie wyglądający pokój od projektu perspektywy).

Istnieje wiele dostępnych opcji, ale ze względu na was, nie nudne, Zostawię go na to. Mam nadzieję, że ten artykuł zainspirował i podekscytowany do uatrakcyjnić ten sezon piłkarski ze sportem dzieci kalkomanie! Są szybkie, niedrogie i najbardziej uniwersalny element Znam uzyskać Tobie i Twojej Kibica w nastroju do czasu gry! W rzeczywistości, można je jak tak dużo, zostawisz je przez cały rok!

Artykuł dzięki: