haft elektroniczny

haft elektroniczny

Luxury Lakefront Kondominia mogą znajdować się w zasięgu ręki

Wiele już napisano o tzw bańki na rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Po rośnie wykładniczo od kilku lat ceny mieszkań w wielu rynkach są inching dół. Niektórzy analitycy rynku są nawet nazywając tego kupującego, zwłaszcza dla wspólnot mieszkaniowych. Jeśli już powstrzymując zakupu nieruchomości lub pomyśleli, że koszt jest poza twoim zasięgiem, być może nadszedł czas, aby się zanurzyć i dotrzeć do amerykańskiego snu.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Jeśli chodzi o nieruchomości, to wszystko o lokalizacji. Pomimo doniesień o zawyżonych cen nieruchomości, istnieje wiele obszarów, w całym kraju, w którym luksus pozostaje przystępne. W East Tennessee, na przykład, luksusowe domki Lakefront są dostępne i niedrogie. Wyobraźmy sobie, budzi się rozległe widoki zarówno pięknym jeziorem i pięknym Smokey Mountains.

To kuszące przeoczyć obszarów mniej zaludnionych i wierzę, że duże miasta oferują większe korzyści. Ale jeśli oprzeć się tej pokusie, widać, że w tym przykładzie użyte powyżej, East Tennessee jest domem dla Johnson City, czwartym co do wielkości powierzchni metra do państwa i domu East Tennessee State University. Tri-Cities Regional Airport obsługuje obszar, a Bristol Motor Speedway służy fanów NASCAR.

Kondominium Społeczność

Domki są doskonałym wyborem, jeśli chcesz niedrogie luksusu bez wiele konserwacji. Małe społeczności kondominium (mniej niż 25 jednostek) oferują koleżeństwa dzielnicy z udogodnień związanych z życia społecznego. Kondominium ośrodek kultury, na przykład, może mieć basen, ognisko, grill i duży pokój, w którym można trzymać funkcje i stron. Za niewielką miesięczną opłatą, wszystkie poza konserwacji zostaną załatwione. Co właściciel domu może chcieć więcej?

Budowa i wyposażenie

Artykuł dzięki: http://pierwszeubezpieczenieoc.pl