haft and florist

haft and florist

Pikowanie Machines – Co tak naprawdę potrzebujesz

W zależności od tego ile pikowania można oczekiwać, aby zrobić i ile czasu chcesz poświęcić, odpowiednie urządzenie może kosztować mniej niż 200 $ aż do $ 10000 i więcej. Relax – większość Quilters są blisko dolnej granicy tego przedziału. Na najniższym końca, nie trzeba nawet maszynę w ogóle. Pomimo wielu żmudnych godzin, niektórzy ludzie wciąż wolą tradycyjną pikowania ręcznego prawdziwej dumy w wykonaniu. W następnym kroku, konwencjonalne maszyny do szycia są http://mojaportugalia.com/przewodnik-po-lizbonie/ dobre dla większości, jeśli nie wszystkich etapach podejmowania kołdrę. Potem jest to duży krok do pikowarki długich ramion, zwykle kosztuje 1000 $ do 2000 $. Ramy, które poruszają się maszynę i kołdra mogą łatwo kosztować tyle samo. Wreszcie, nie są skomputeryzowane i zmechanizowane maszyny, które może zakończyć kołdrę prawie sami.

Spójrzmy na kluczowych etapach podejmowania kołdra i wymagań stawianych pikowania maszyny do szycia.

kwadraty

haft and florist

Pierwszym krokiem jest dokonanie poszczególnych kwadratów. To rzeczywiście może być niemal dowolny kształt, a wielu ludzi uważa, że ??jest to najbardziej twórczy krok. Quilters mogą wybierać różne materiały, kolory i wzorach tkanin, dodać lub haft aplikacja, i więcej.

Ten etap pikowania sprawia najmniejsze zapotrzebowanie na maszyny. Prawie każdy dobrej jakości maszyny do szycia będzie dobrze. A jeśli jesteś szczególnie kreację może nawet to zrobić ręcznie. Niektórzy ludzie cieszą się maszyny, które można zrobić wzorach haftu. Mimo, że bardziej kosztowne niż maszyny podstawowej, obecnie dodany koszt jest stosunkowo niewielki i maszyn są dość łatwe w obsłudze.

składając

Kolejnym etapem jest umieszczenie wszystkich elementów (kwadraty) razem. Jest to również dość oszczędny, jak łączyć kolory i tekstury do wzorów dla ogólnej kołdrę.
Artykuł dzięki: