haft borowiacki

haft borowiacki

Umieść stempel na ubrania

Jeśli szyć własne ubrania, to dlaczego nie zrobić im „Yours”. Mam tu na myśli, funkcję, która mówi „ty”. To może być top-szwy, pokryte Przyciski i pętle, wybór tkanin jak piękne jedwabie lub pościel. Następnie pojawia się dźwięk dzwonka na haft.

Nie trzeba się hafciarkę, większość maszyn do szycia dziś będzie miał wybór ściegów dekoracyjnych, a jeśli nie mają zazwyczaj zygzakowate, rozciągnięcie lub overlockingu ścieg. Poprzez zmniejszenie długości ściegu oraz zwiększenie szerokości ściegu znajdziesz masz kilka różnych ściegów do pracy.

Praktyka z różnych tkanin i kiedy znajdziesz szwy lubisz, zanotuj długości i szerokości użyłeś, przechowywać wraz z tkaninami na pliku w celu późniejszego wykorzystania. Ozdobne szwy użyte jako wiersze na tkaninie sprawi, że twoje tkaniny.

Na przodzie bluzki lub koszuli, zmierzyć tkanina trzeba będzie wyciąć przednią wzór, wyciąć cały kawałek, szyć wiersze ozdobnymi szwami, a następnie umieść wzór i wycięty przód. Można zrobić to samo z długim rękawem, kilka wierszy w dół na środku tulei i na mankietach. Białe na białym wygląda bardzo elegancko. Pamiętaj, że na dźwięk dzwonka, który czyni tę pracę technika tak dobrze.

przed cięciem wzór na zawsze szyć rzędy ściegów na kawałku tkaniny. Ten pomysł świetnie wygląda na pościel, gabardyna i drobniejszych tkanin. Jeśli używasz tkaniny subtelnie to proponuję użyć bibuły pod spodem wspieranie tkaniny.

Proszę bardzo, umieścić „stempel” na ubrania i czekać na komplementy.

Jeśli chcesz uzyskać najlepsze wykończenie dla Twojego szycia następnie znając kilka prostych technik, osiągnie to dla Ciebie i uczenia się te proste techniki nie może być łatwiejsze, jeśli masz towarzysza szycia jak SewMoreForU, DIY szycia Guide. Szycie dla Ciebie i Twojego domu będzie o wiele bardziej przyjemne z wolnymi Porady szycie od SewMoreForU.

Artykuł dzięki: https://torby.pro/oferta/torby-papierowe-ekologiczne/