haft hardanger wzory

haft hardanger wzory Brązowy nici na beżowym płótnem lub niebieskiego jedwabiu na skorup Aida to tylko niektóre przykłady. I można go używać nici metaliczne, aby dodać trochę blasku do swoich tworów.

aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.

Blackwork haft wykorzystuje dwa podstawowe ściegi: the przestebnować i dwukrotnie bieganie lub Holbein ściegu.plisy-rolety.pl/oferta/rolety/zewnetrzne_antywlamaniowe.html

Tylna ścieg jest wykorzystywane do tworzenia linii, jak również, aby przedstawić konstrukcję. Jest to również dobre dla dodawania drobnych szczegółów, takich jak oczy, nos, brwi itd do twarzy.

Holbein ścieg jest podobny do szwu z powrotem. Jednakże, daje gładszą linię i wzór powiela się na przedniej i tylnej stronie materiału. Jest to idealne miejsce do tworzenia konturów i wypełniania wzorów.

Robiłem różne rodzaje rękodzieła, blackwork cenie, przez prawie 40 lat. Kiedy po raz pierwszy rozpoczął, nie miałem pojęcia, co wykresy próbowali mi powiedzieć, tak I niby to wymyśliłem jak poszedłem. Gotowy słowniczek musiałby Zapisz mnie trochę zamieszania i zarysowania głowy.

Artykuł dzięki: www.akademiaprawajazdy.pl