haft dziergany krok po kroku

haft dziergany krok po kroku

10 rzeczy do zrobienia z Old Swetry

Prawdopodobnie jakieś swetry rzucony w tylnej części szafy, uszkodzone z plam, otwór mole lub dwa. Zamiast podrzucając starych i nieużywanych swetry, przekształcić je w coś nowego i zupełnie sympatycznego. Można również szukać niedrogich swetry w sklepie oszczędności. Crafting stare swetry oszczędza pieniądze na materiałach rzemieślniczych i pomaga zredukować odpady z gospodarstw domowych.

haft dziergany krok po kroku

Nitki – Jeśli drutach, szydełkować lub nawet splot, ocalić przędzy ze starego swetra wykorzystać w nowym projekcie. Znajdź szew w sweter i ostrożnie ciach sesja noworodkowa kraków jeden szwów szew z parą bardzo ostrymi nożyczkami. Za pomocą tępej igły wyjąć szwy szwów, snipping przędzy szwów dla każdego. Na drutach sweter, chcesz rozwikłać przędzy z zrzucić krawędzi, zwykle w górnej części swetra od swetry wykonane są z dołu do góry. Rozpocznij zgrywanie z ostatniego zrzucić ściegu i ostrożnie zwinąć w kłębek przędzy as you go. Trzeba skończyć z czterech lub więcej kulek przędzy z różnych kawałków sweter.

haft dziergany krok po kroku

Filc – Swetry, które mają co najmniej 20% wełna może być filcowane w pralce. 100% wełny swetry dadzą trwałych odczuwalne różnych rzemiosł. Upewnij się, że sweter nie została poddana obróbce, aby to zmywalny, takie jak „Superwash”, ponieważ nie będzie odczuwalny. Rzuć sweter na zamek błyskawiczny tkanin delikatnych torby i umyć na dużym ogniu. Pralnia na dużym ogniu, czyszczenie pułapki niestrzępiącą się często. Niektóre swetry wymagać więcej niż jednego umyć i wysuszyć, aby w pełni odczuwalne. Sweter ostatecznie kurczą się dramatycznie i będzie gotowy do cięcia siebie!

Poduszki – Użyj formularza poduszek, które pomogą Ci zmierzyć i oznaczyć wielkość do rzutów poduszkę na starym swetrze. Trzeba maszynę do szycia dla tego projektu lub trochę cierpliwości ze strony szycia.

Artykuł dzięki: http://www.janpolbis.pl